Jus kamuoja spuogai? Niekaip nepavyksta su jais susidoroti? Dėl spuogų jaučiatės nepatraukli?

Tai yra didžiulė 21-ojo amžiaus problema – net 50% 20-29 metų merginų kenčia nuo spuogų. Netgi nedideli spuogai gali paveikti emocinę žmogaus savijautą. Atliktuose tyrimuose merginos teigė, kad spuogai jas verčia jaustis nepatraukliomis.

Atsižvelgus į tai, kad spuogai gali sukelti tokius išgyvenimus, nenuostabu, kad tyrėjai nustatė, kad spuogus turintys žmonės dažnai patiria depresiją ar nerimą.

Tradiciniai gydymo būdai gali padaryti daugiau žalos nei naudos bei pareikalauti daug laiko ir pinigų

  • Spuogų spaudymas. Gali sukelti infekcijas ir palikti randus
  • Benzoilo peroxidas. Gali išsausinti ir pažeisti odą
  • Gydymas lazeriu. Lietuvoje kainuoja nuo 90€ iki 250€ ir yra reikalingos 2-6 procedūros

Bandymas paslėpti spuogus po makiažu gali drastiškai pabloginti situaciją, o bėgimas nuo problemos ir spuogų negydymas – palikti randus visam gyvenimui!

Štai kaip atrodo randai, kuriuos sukėlė spuogų negydymas:

Šiuolaikiška ir efektyvi gydymo priemonė, kuri nereikalauja daugybės laiko bei galite nauodoti namuose

Skinser yra ganėtinai neseniai išrasta priemonė, kuri dėl savo efektyvumo labai greitai išpopuliarėjo užsienyje, ypač amerikoje. Ši pažangi technologija skirta pašalinti inkštirus, spuogus, aknę ir atlikti giluminį veido valymą. Tai kuo puikiausiai tinka sausos odos, niežtinčios odos, paraudusios odos ar raukšlių gydymui. Vakuuminės funkcijos pagalba, atliekant procedūrą, yra susiurbiamos nešvarios poros ir padidinama kraujotaka.

icon1

Gilus porų valymas

Užkimštos poros yra negyvų odos ląstelių, įstrigusių jūsų odoje, rezultatas. Mūsų inovatyvus Skinser prietaisas kruopščiai pašalina porose įstrigusius nešvarumus, todėl tai sumažina spuogų ir visų kitų odos ligų kiekį.

icon2

Atsikratysite odos raukšlių

Raukšlės labiausiai išryškėja ant saulės nudegintos odos, pavyzdžiui, veido, kaklo, rankų ir dilbių. Skinser unikali galvutė, švelniai masažuojanti veidą, stimuliuoja kraujotaką ir ląstelių atsinaujinimą, mažina smulkių raukšlelių atsiradimą, kuris sukelia odos raukšles.

icon3

Veido pakėlimas

Veido patempimas (ritidektomija) yra kosmetinė chirurginė procedūra, kuria siekiama padaryti, kad veidas atrodytų jauniau. Skinser vakuuminė patempimo sistema sukuria švelnų masažuojamąjį veiksmą, kuris stimuliuoja mikrocirkuliaciją, ko pasekoje sustangrėja jūsų oda ir pakyla veido kontūrai.

icon4

Pilingas

Procedūros metu yra nuvalomas viršutinis odos sluoksnis ir pašalinamos negyvos ląstelės. Tai stimuliuoja natūralų ląstelių atsinaujinimą ir oda tampa lygesnė, šverlnesnės tekstūros ir stangresnė. 

icon5

Pagražinsite odą

Veidas, turintis spuogus, inkštirus arba aknę, gali sukelti depresiją, nerimą ar nepasitikėjimą savimi. Mūsų Skinser priemonė yra sukurta taip, kad jums suteiktų nepriekaištingą odą, kuri nebekeltų diskomforto ir neigiamų emocijų.

Tai yra efektyviausia priemonė kovai su spuogais – pirmus rezultatus pamatysite po pirmojo naudojimo

-30% AKCIJA

SKINSER Vakuuminis veido valymo prietaisas

4.8/5

Komplektacija: Skinser veido valymo įrenginys, 6 galvutės, USB įkroviklis, instrukcija

Ar kada nors pajautėte, kaip jūsų veido odos būklė neigiamai paveikė jūsų emocinę savijautą? Jautėtės prislėgta, pikta arba mažiau savimi pasitikinti? Gal negaunate to, ko norite, nes žmonės jus vertina pagal jūsų išvaizdą? Ar nepavargote nuo to, kad kiti turi tokią nepriekaištingą odą, o jūs negalite susidoroti su jus kamuojančiais spuogais, inkštirais arba akne?

Jeigu taip, dabar pats laikas visa tai pakeisti!

Su Skinser jūs vėl galėsite mėgautis nepriekaištinga veido išvaizda, kuri jūsų gyvenimui suteiks daugiau teigiamų emocijų ir pasitikėjimo savimi.

59.95€

39,95€

  • Užsisakykite iki 15 val. ir jūsų užsakymas bus pristatytas sekančią darbo dieną
  • Nemokamas pristatymas Lietuvoje
  • 365d. Besąlygiška garantija
  • Apmokėkite grynaisiais pristatymo metu

Kadangi esame užtikrinti šio produkto efektyvumu, kviečiame išbandyti ir Jus!

Jeigu per 30 dienų nuspręsite, jog tai neatitinka Jūsų lūkesčių, tiesiog parašykite į pagalba@skinser.lt ir mes neuždavę jokių klausimų grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Specifikacijos

Skinser prietaisas išvalo nešvarias poras ir pagerina odos kraujotaką. Komplekte yra 6 galvutės, kurios gali pasiūlyti skirtingas funkcijas.

1

Jautriai odai

2

Jautriai odai su nedaug spuogų

3

Tinkama drėgnai odai, spuogų ir aknės siurbimui

4

Spuogų siurbimui ir odos pakėlimui

5

Tinkama visų tipų odai

6

Raukšlių naikinimui ir odos elastingumui

Klientų atsiliepimai

Naudojimo instrukcija

1. Būtinai skirkite 3-5 minutes sušildyti veidą, kad atsivertų poros

2. Ant įrenginio uždėkite pasirinktą galvutę ir pradėkite valyti veidą. Naudojant įrenginį patartina nesiurbti vienos vietos ilgiau nei 3 sekundes

3. Baigus procedūrą, pasinaudokite veido dėkikliu arba pasidarykite šaltą rankšluoščio kompresą, kad uždarytumėte poras.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu nuspręsiu, kad man jūsų produktas nepatinka, ar atgausiu visus pinigus?

Mūsų tikslas yra laimingi bei mūsų paslaugomis patenkinti klientai, todėl, jeigu nuspręsite grąžinti šį produktą, mes padengsime visas su grąžinimu susijusias išlaidas ir sugrąžinsime 100% sumokėtos sumos.

Ar gausiu savo prekes? Ar tai nėra kažkokia apgaulė?

Tai tikrai nėra apgaulė ar netikra svetainė. Mokėjimai yra atliekami į asmeninę banko sąskaitą, todėl nerimauti tikrai nėra ko. Taip pat ši svetainė yra surišta su Paysera mokėjimo platforma, kuriai reikia pateikti nemažai duomenų, vien dėl galimybes surinkti mokėjimus. Taip pat turime begales patenkintų klientų.

Kaip man grąžinti nekokybišką prekę?

Nekokybiškas prekes galite grąžinti per 365d. Susisiekite su mumis pagalba@skinser.lt ir mes grąžinsime pinigus arba pakeisime prekę.

Kaip man grąžinti kokybišką prekę?

Kokybiškas, bet nepatikusias prekes galite grąžinti per 30 dienų. Dėl grąžinimo susisiekite el. paštu pagalba@skinser.lt

icon11

Nemokamas pristatymas


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/skerlt/domains/skinser.lt/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/helpers/helpers.php on line 161

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/skerlt/domains/skinser.lt/public_html/wp-content/themes/basel/inc/shortcodes/shortcodes.php on line 2802

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/skerlt/domains/skinser.lt/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/helpers/helpers.php on line 161

365d. Garantija

icon33

24/7 Pagalba

icon44

Atsiskaitymas grynaisiais